ZAPOWIEDZI: MAJ 2015

5/09/2015

Jak co miesiąc, poniżej przedstawiłam swoją subiektywną listę najlepszych majowych premier. Udało mi się już przeczytać Maybe Someday, które jest jedną z najlepszych książek jakie przeczytałam w tym roku, a może i w całym życiu oraz Musimy coś zmienić - niebawem powinna ukazać się moja opinia na temat tej książki. Jeśli chodzi o resztę to najbardziej chyba interesuje mnie Nienasycony zwycięzca od SQN. Biografie uwielbiam, tak samo jak Carlo Ancelottiego, więc z pewnością jest to książka dla mnie. Listy niezapomniane również wyglądają zachęcająco, do czego niewątpliwie przyczynia się piękne wydanie. Ciekawi mnie też nowa seria Cassandry Clare, bo choć wciąż nie przeczytałam Darów Anioła, to kilka dni temu skończyłam Diabelskie Maszyny, a Próba żelaza wygląda mi na typowe fantasy, którego jestem bardzo ciekawa. Zaplątana miłość. Stacja Jagodno zainteresowała mnie z uwagi na to, że akcja toczy się w Górach Świętokrzyskich, czyli w moich okolicach. Jestem ciekawa jak autorka przedstawiła to piękne miejsce. Pozostałe książki nie interesują mnie aż tak bardzo, ale jeśli wpadną kiedyś w moje ręce to z chęcią przeczytam. A co Wy sądzicie o tych premierach? 

Po kliknięciu na okładkę książki zostaniecie przeniesieni na stronę wydawnictwa, gdzie znajdziecie dokładny opis i inne informacje.

http://www.wsqn.pl/ksiazki/carlo-ancelotti-nienasycony-zwyciezca/http://www.wsqn.pl/ksiazki/listy-niezapomniane/http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/katalog-produktow/szczegoly-produktu/product-4506398/

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/254172/musimy-cos-zmienichttp://otwarte.eu/book/maybe-somedayhttp://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1360,2121,magisterium-i-proba-zelaza.html

http://czwartastrona.pl/ksiazki/stacja-jagodno-zaplatana-milosc/http://muza.com.pl/produkty/2027-kiedy-cie-poznalam-9788328700208.htmlhttp://lubimyczytac.pl/ksiazka/249386/mercy-milosierna


You Might Also Like

24 komentarze

 1. Próba żelaza nie zachwyca, jest przeciętna, Listy niezapomniane też mnie interesują, no i chciałbym przeczytać "Piętnaście pierwszych żywotów..." :)

  OdpowiedzUsuń
 2. żywoty Augusta są genianle ;) moja recenzja, zapraszam: http://recenzjeami.blogspot.com/2015/05/pierwszych-pietnascie-zywotow-harryego.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. MS ♥♥♥
  Z "Musimy coś zmienić" trochę przesada, widać słabą inspirację okładkami Rowell, ale pewnie kiedyś to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę coś dla siebie, a jakże :) Ahern, Hoover...

  OdpowiedzUsuń
 5. Aśka Ptaszysko9 maja 2015 16:47

  Szczerze? Własnie "Musimy coś zmienić" chętnie bym przeczytała, ale np. z biblioteki, nie kupując na własny koszt. Po tygodniowym maratonie maturalnym marzy mi się coś łatwego, lekkiego, przyjemnego i zabawnego, żeby odetchnąć, rozluźnić się oraz uwierzyć, że wszystko będzie dobrze. ;) Niestety w tym momencie nie mogę tego zrobić, bo siedzę w Jacku Kerouac'u, ale na wszystko przyjdzie czas. Pozdrawiam ciepło i udanego maja życzę! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. "Maybe Someday" mam ebooka ,ale muszę kupić książkę o Carlo. Już się nie mogę doczekać.Czuję ,że będzie cudna (oby taka rzeczywiście była). W końcu jest o trenerze Realu Madryt ♥ ♥ ;-)
  PS:Ciekawe,która z nas wcześniej ją przeczyta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Diana Górska9 maja 2015 17:28

  Właśnie skończyłam pisać recenzję "Kiedy cię poznałam". Interesują mnie "Pierwszych piętnaście... " oraz "Musimy coś zmienić". :)

  OdpowiedzUsuń
 8. w zapowiedziach jest kilka tytułów, które mnie zainteresowały :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo chciałabym "Musimy coś zmienić" i "Mercy" oraz "Próbę żelaza" :)
  Maybe someday już na mnie czeka, podobnie jak Harry Augustus

  OdpowiedzUsuń
 10. Zainteresowana jestem jedynie "Maybe someday", mimo że "Hopeless" nie zrobiło na mnie aż tak dużego wrażenia. Poznałabym również chętnie biografię Ancelottiego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tyle wspaniałości ma się pojawić w tym miesiącu. Aż ciężko się zdecydować ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. O, jak matura? Dużo jeszcze przed Tobą?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy ja wiem, okładka jak okładka. Trafiają się gorsze "inspiracje", ta mi się dopiero po przeczytaniu Twojego komentarza skojarzyła z Eleonorą i Parkiem, ale siedząca tyłem para w sumie chyba nie została opatentowana przez Rowell, więc nie przykładałabym do tego wagi :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Musimy Coś Zmienić to mój MUST HAVE i równie chętnie sięgnę po książkę pani Ahern.

  OdpowiedzUsuń
 15. Aśka Ptaszysko10 maja 2015 09:59

  W sumie jestem zadowolona. Poza piątkiem, gdzie maturę z WOSu trochę położyłam, ale byłam autentycznie tak zmęczona, że już mi było w sumie wszystko jedno. ;) Jeszcze tylko dwa ustne i będzie po wszystkim. A najlepszy relaks? Książki oczywiście! :D

  OdpowiedzUsuń
 16. No to super, że jesteś zadowolona :) Powodzenia na ustnych!

  OdpowiedzUsuń
 17. Próba żelaza - ciekawa jestem co tym razem Clare wymyśliła ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Aleksandra K.10 maja 2015 13:52

  Pierwszych piętnaście żywotów... to mój MUST HAVE! W tym miesiącu wychodzi również książka - Światło, którego nie widać :) Opis zapowiada niezapomnianą lekturę!

  OdpowiedzUsuń
 19. ,,Maybe someday'' to coś, co muszę koniecznie przeczytać. Uwielbiam Colleen Hoover!

  OdpowiedzUsuń
 20. Agnieszka K.11 maja 2015 00:25

  "Pierwszych piętnaście żywotów" H Augusta muszę przeczytać :) Twórczość C. Ahern również chciałabym poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Natalia Łubińska11 maja 2015 07:58

  Maybe Someday, Próba żelaza oraz Kiedy Cię poznałam, to te tytuly, ktre mnie interesują ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Najbardziej interesują mnie "Listy niezapomniane" :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Aśka Ptaszysko11 maja 2015 14:50

  Nie-dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran