ZAPOWIEDZI | Lipiec 2015

7/08/2015

W tym miesiącu znowu niewiele książek zwróciło moją uwagę. Wśród tych kilku tytułów chciałabym przede wszystkim poznać Łączniczki Wiktora Krajewskiego i Marii Fredro-Bonieckiej, bo uwielbiam tematy związane z Powstaniem Warszawskim. Na drugim miejscu jest Ten jeden dzień Gayle Forman - jeśli książka spodoba mi się tak jak Zostań, jeśli kochasz to będzie naprawdę dobrze. Fangirl czytałam już w oryginale (moja opinia) i szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie ta książka, ale wiem, że wiele z was na nią czeka, więc postanowiłam umieścić ten tytuł w zapowiedziach. Papierowe miasta to kolejna, znana mi książka, ale w związku z jej ekranizacją wydawnictwo Bukowy Las zdecydowało się wydać ją w filmowej okładce. Osobiście wolę te oryginalne, ale może ktoś się skusi? ;) O pozostałych dwóch książkach nie wiem zbyt wiele, ale zainteresowały mnie ich opisy i chętnie poznałabym te historie. 
A wy? Na co czekacie w lipcu?

Po kliknięciu na okładkę książki zostaniecie przeniesieni na stronę wydawnictwa, gdzie znajdziecie dokładny opis i inne informacje.

http://bukowylas.pl/ksiazki/papierowe-miasta-0http://otwarte.eu/book/w-krainie-kolibrowhttp://otwarte.eu/book/fangirl


http://nk.com.pl/ten-jeden-dzien/2199/ksiazka.html#.VZ0XVflcmSchttp://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,6507,Laczniczkihttp://www.soniadraga.pl/produkt/1463/proza-kiedy-odszedles.html

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Oooo, opis "Kiedy odszedłeś" brzmi po prostu zabójczo, koniecznie muszę tę książkę przeczytać! Chętnie zerknęłabym także na "Fangirl", tyle się o niej mówi/pisze, szczególnie za granicą, że z łatwością uległam tym wszystkim recenzjom - wpisuję tytuł na listę (zaraz zerknę na Twoją recenzję, bo chyba jeszcze jej nie czytałam). No i oczywiście nie odmówię sobie poznania książki Gayle Forman, którą pokochałam dzięki "Jeśli zostanę" i bardzo chciałabym poznać inne książki tej autorki. Szykuje się dosyć ciekawy miesiąc pod względem wydawniczym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ale nie znalazłam nic la siebie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. "Papierowe miasta" czytałam.Bardzo dobra książka,jedna z lepszych autora.Marzy mi się "W krainie kolibrów" i "Ten jeden dzień " :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obowiązkowo "Ten jeden dzień" i "Fangirl" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam zwiastun filmu Papierowe miasta i w umie fabula mnie zainteresowała, więc chętnie bym przeczytała.

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń
 6. ''Papierowe miasta'' to dla mnie pozycja obowiązkowa do przeczytania, bo wybieramy się z Karribą na ekranizację ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Diana Górska9 lipca 2015 21:00

  Nie mogę doczekać się ekranizacji Papierowych! Poza tym chciałabym przeczytać "Fangirl", "Ten jeden dzień" oraz "Kiedy odszedłeś" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z niecierpliwością czekam na "Fangirl"! Chciałabym przeczytać też "Ten jeden dzień". No i oczywiście wreszcie tak długo wyczekiwana ekranizacja "Papierowych miast" :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Z pewnością zapoluję na "Fangirl", jestem świeżo po lekturze "E&P" :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zuzanna Gajewska10 lipca 2015 11:13

  Czuję, że "Kiedy odszedłeś" to coś dla mnie.
  /Pozdrawiam,
  Szufladopółka

  OdpowiedzUsuń

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran