3 lata temu...

8/05/2015

[źródło]

Trzy lata temu miałam 18 lat.
Trzy lata temu byłam świeżo po maturze.
Trzy lata temu miałam najdłuższe wakacje życia.
Trzy lata temu postanowiłam znaleźć jakąś pasję.
Trzy lata temu założyłam bloga.

Miało być na próbę, na chwilę, na nudę. Nawet przez moment nie sądziłam, że spędzę tu większość czasu, jaki minął w ciągu tych trzech lat. Nie spodziewałam się, że poznam tylu wspaniałych ludzi. Że nie będę potrafiła wyobrazić sobie siebie bez tego miejsca. Może nie jest tu idealnie, nie wszystkie moje teksty dają mi tyle samo satysfakcji i miewam czasem chwile zwątpienia oraz myśli, by porzucić Życie między wierszami, ale zwyczajnie żal byłoby mi zostawić to, co udało mi się przez te trzy lata osiągnąć. Nie jestem prawdziwym blogerem, bo nie potrafię na bieżąco śledzić statystyk, ale jest jedna, na którą nie mogę nie zwracać uwagi. To Wy. Wy w liczbie prawie pięciuset stałych obserwatorów bloga. Bo nie oszukujmy się, każdy pisze dla statystyk, których wyznacznikiem są właśnie czytelnicy. Gdyby nie było Was pewnie już dawno rzuciłabym to w cholerę i zaczęła pisać pamiętnik. Ale nie chcę, bo lubię wymieniać myśli, słuchać opinii innych i dzielić się własnymi na temat książek, filmów czy seriali. 

Dlatego dzisiaj, równo trzy lata od założenia Życia między wierszami, mam do powiedzenia tylko jedno - dziękuję. Tak po prostu. Za każdą sekundę, którą poświęciliście na przeczytanie mojego posta i napisanie komentarza. To znaczy dla mnie więcej niż potrafię wyrazić. Dziękuję.

_______________________________________________________________

Osobne miejsce zostawiłam dla Karriby z bloga Moda na czytanie, którą poznałam dzięki blogowaniu właśnie. Bo ona jest taką moją bratnią duszą. Ona rozumie moją obsesyjną miłość do Ikera Casillasa, bo sama taką miłością darzy Sergio Ramosa. Ona rozumie moje uwielbienie do Harry'ego Pottera, bo sama spędziła dzieciństwo z tymi książkami. Ona potrafi rozbawić mnie tak, że płaczę ze śmiechu i zmotywować do ogarnięcia własnego życia.
Wśród wielu powodów, dla których warto blogować o literaturze, jednym, być może najważniejszym, jest możliwość poznawania takich osób jak Aga. Cieszę się, że Cię poznałam! :)

Poprzednie urodziny Życia między wierszami:

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran