BOOK HAUL | Sierpień 2015

8/27/2015

Co prawda sierpień jeszcze się nie skończył, ale nie spodziewam się już żadnej nowej książki w tym miesiącu, więc chwalę się swoimi zdobyczami trochę wcześniej niż zwykle. Znowu niewiele, ale po raz kolejny jakość > ilość, więc cieszy mnie mała liczba nowych książek. Nadal przecież mam tyle wyrzutów sumienia kurzących się na półkach... W ostatnich miesiącach częściej też chadzam do biblioteki, więc coś pożyczonego także się znajdzie ;-) Zapraszam do oglądania!


  1. NIKOŁAJ GOGOL - "MARTWE DUSZE" - Pierwszy numer kolekcji wydawnictwa Hachette - Arcydzieła literatury rosyjskiej. Wydanie jest naprawdę piękne, w dodatku w środku posiada satynową zakładkę.
  2. ANTON CZECHOW - "WIŚNIOWY SAD" - jak wyżej :-)
  3. SUE MONK KIDD - "OPACTWO ŚWIĘTEGO GRZECHU" - Po dwóch świetnych powieściach tej autorki przyszła pora na kolejną. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Literackiego otrzymałam prebooka dwa miesiące przed premierą.
  4. PATRYCJA GRYCIUK - "450 STRON" - Do recenzji od wydawnictwa Czwarta Strona. Właśnie czytam i póki co nic szczególnego w tej książce nie znalazłam...
  5. CECELIA AHERN - "LOVE, ROSIE" - Cudowny prezent od jednej z Czytelniczek ♥
  6. ALFREDO RELANO - "BARCA VS. REAL. WROGOWIE, KTÓRZY NIE MOGĄ BEZ SIEBIE ŻYĆ" - Do recenzji od wydawnictwa SQN. Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie premier tego lata!
  7. KATARZYNA ZYSKOWSKA-IGNACIAK - "TY JESTEŚ MOJE IMIĘ" - Książka z biblioteki. Od dawna chciałam ją przeczytać i coś czuję, że zakocham się w historii miłosnej mojego ulubionego polskiego poety...
  8. AGATA CHRISTIE - "MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE" - Również z biblioteki. Tak w ramach zaprzyjaźniania się z kryminałem. Bo jak zaczynać to od najlepszych, prawda? ;-)
Dajcie znać czy czytaliście którąś z powyższych książek i co polecacie. Aha i mam pytanie - czy obowiązuje jakaś kolejność przy czytaniu książek o Herkulesie Poirot? Po co powinnam sięgnąć, jeśli spodoba mi się Morderstwo w Orient Expressie i będę miała ochotę na więcej Christie? 

Trzymajcie się i wykorzystajcie dobrze ostatnie dni wakacji! Mnie zostaje jeszcze miesiąc :D 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran