WRAP UP | Listopad 2015 + BOOKATHON

11/30/2015

[źródło]
Listopad był cudowny pod wieloma względami - czytanie jednak nie było jednym z nich. Wyszło słabo, ale od kilku miesięcy w ogóle mam jakieś słabsze wyniki, z których nie jestem zadowolona. Mam nadzieję, że po Nowym Roku, a najlepiej jeszcze w grudniu będzie się to prezentowało godniej, bo tym razem na moim koncie znów widnieje sześć przeczytanych książek. I nie byłoby źle, gdyby nie to, że część z nich była naprawdę cienka. No dobrze, ale dlaczego listopad był taki super? Wreszcie spotkałam się z Karribą! TAK! Po iluś tam dziesiątkach tysięcy wymienionych wiadomości (o czym poinformowała mnie Karriba właśnie) odwiedziłam ją w Lublinie. I nie tylko ją, bo także Izę z bloga Dość poważnie, która jest równie cudowna! Spotkanie z dziewczynami jakoś tak mnie zainspirowało i dzięki temu mam zaplanowane dwa posty okołoksiążkowe, które u mnie raczej się przecież nie zdarzają. Mam nadzieję, że kiedy je opublikuję wywiąże się fajna dyskusja w komentarzach. No, ale przejdźmy w końcu do tego podsumowania, bo szkoda czasu kiedy BookAThon trwa!


Przeczytane w listopadzie:
  1. Louisa May Alcott - "Małe kobietki" ★★★★★★★☆☆☆
  2. Stephanie Perkins - "Podaruj mi miłość" ★★★★★★★★☆☆
  3. Michelle Falkoff - "Playlist for the dead" ★★★★★☆☆☆☆☆
  4. Szczepan Twardoch - "Wieloryby i ćmy" ★★★★★★★☆☆☆
  5. Andy Weir - "Marsjanin" ★★★★★★★★☆☆
  6. C.S. Lewis - "Alicja w Krainie Czarów" 
Książka miesiąca: Zdecydowanie najlepiej czytało mi się Marsjanina - głównie za sprawą niesamowitego poczucia humoru głównego bohatera. Ale na wyróżnienie zasługuje także zbiór świątecznych opowiadań Podaruj mi miłość, bo ja po prostu uwielbiam takie historie!
Rozczarowanie miesiąca: Niestety Playlist for the dead nie spełniło moich oczekiwań. Miało być mądrze i wzruszająco, a nie do końca się to udało...

W sumie przeczytałam 1872 strony, co dziennie daje ok. 62 strony.
Licznik obserwatorów wskazuje 526 osób! Dziękuję!

  Listopad w social media:

https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiFan page lubi 412 osób;
https://instagram.com/madamewallflower/Instagram ma już 747 obserwatorów!;
https://twitter.com/MalaMiBLOGNa twitterze jest Was 254;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.

Co jeszcze w listopadzie?

No dobrze, podsumowanie miesiąca za nami, ale dzisiaj rozpoczyna się druga edycja BookAThonu. Myślę, że większość z was o akcji słyszała, więc ograniczę się tylko do zaprezentowania swoich czytelniczych planów na ten tydzień. A o samej akcji przeczytacie TUTAJ.


Poniedziałek zaczynam środowym wyzwaniem, bo... tak ;) Dlatego w liście przeczytanych książek możecie znaleźć Alicję w Krainie Czarów. Na ten moment co prawda jeszcze jej nie skończyłam, ale na pewno dzisiaj to zrobię. Życzcie mi powodzenia!

A jak minął Wasz listopad?

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran