ALL I WANT FOR CHRISTMAS | BOOK TAG

12/24/2015

[źródło]
1. Jakiego fikcyjnego bohatera chciałabyś znaleźć pod choinką? 
Okej, nie chciałabym dostać żadnego bohatera - człowieka, bo znaleźć kogoś jako prezent pod choinką, opakowanego w błyszczący papier i kokardkę to trochę przerażający pomysł... Ale! Chętnie znalazłabym tam jakieś magiczne stworzenie. Smoka na przykład.

2. Jakiego fikcyjnego bohatera chciałabyś pocałować pod jemiołą?
Gale'a Hawthorne'a ♥ Albo Cztery. Tylko, żeby nie wyglądał jak Theo James...

3. Piszesz list do świętego mikołaja, jakie pięć książek chciałabyś dostać?
Taką listę już robiłam i dostałam praktycznie wszystkie tytuły, które sobie zamarzyłam! Ale na tę chwilę koniecznie muszę zdobyć Zbuntowaną oraz Wierną, przydałby się także drugi tom Parabellum Remigiusza Mroza no i nigdy, przenigdy nie pogardzę dobrą klasyką! Na półce samotnie stoi także Więzień labiryntu, a gdybym miała dwa pozostałe tomy to może szybciej zebrałabym się do przeczytania tej trylogii.

4. W Hogwarcie jest sekretny mikołaj, co chciałabyś od niego dostać?
Jeśli w Hogwarcie, to przydałaby się Mapa Huncwotów, fajna miotła i może jakieś super stare wydanie Krótkiej Historii Hogwartu. Aha i zapomniałabym! Zmieniacz czasu od profesor McGonagall też byłby mile widziany.

5. Masz możliwość spędzenia dnia z postaciami z książek i aktorów którzy się wcielili w nich w filmie. Kogo byś wybrała?
Ekipę Harry'ego Pottera oczywiście! Rupert, Emma, Daniel ♥♥♥ To byłoby cudowne przeżycie!

6. Możesz zaprosić 10 fikcyjnych bohaterów na sylwestra. Kogo wybierasz?
W pierwszej kolejności na sto procent Freda i George'a Weasley'ów. No i Rona, Harry'ego i Hermionę także. Poza tym na pewno Marka Watney'a z Marsjanina. Może jeszcze Sherlocka Holmesa, Ridge'a z Maybe Someday, w sumie też Lunę Lovegood. Aha! I Jaya Gatsby'ego, bo kto by zrobił lepszą imprezę niż on?

7. Jaka postać byłaby dobrym Świętym Mikołajem? 

W wielu tagach, które oglądałam przewija się ta postać. Ale Hagrid jest po prostu najlepszym wyborem! A poza tym, jeśli ktoś może mi skołować smoka pod choinkę to tylko on. A więc Hagrid!Kochani!
 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć spraw oczywistych: szczęścia, zdrowia, miłości i pomyślności. Ale także tych, o których na co dzień zapominamy: zwolnienia tempa życia, by mieć czas dla siebie i bliskich nie tylko podczas świąt, radości z najdrobniejszych spraw, cierpliwości do ludzi, którzy nas denerwują, wzajemnego szacunku, samospełnienia i braku zawiści. Tak, abyście za rok o tej porze mogli szczerze powiedzieć, że to był najlepszy rok w Waszym życiu. I oby każdy kolejny był jeszcze piękniejszy!

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran