BOOK HAUL | Listopad 2015

12/02/2015

Czy już mówiłam jak bardzo uwielbiam grudzień? To mój ulubiony miesiąc w roku i to wcale nie dlatego, że w jego połowie mam urodziny ;-) Są też święta i cały ten magiczny czas z nimi związany. I pierwszy śnieg za oknem. I można bezkarnie rozpalać zapachowe świeczki, zaszywając się pod kołderką. Jestem bardzo leniwym człowiekiem, a grudzień się z moim wewnętrznym leniem lubi. Ale jeszcze na chwilę wrócę myślami do deszczowego listopada, żeby pokazać wam nowości na mojej półce. Listopad przyniósł mi takie oto cudowne tytuły:


  1. ANNA HERBICH - "DZIEWCZYNY Z POWSTANIA"
  2. ANTHONY DOERR - "ŚWIATŁO, KTÓREGO NIE WIDAĆ"
  3. STEPHANIE PERKINS - "PODARUJ MI MIŁOŚĆ"
  4. C.J. DAUGHERTY - "TAJEMNY OGIEŃ"
  5. TERESA GRZYWOCZ - "ETAT W CHMURACH"
  6. RICK RIORDAN - "ZŁODZIEJ PIORUNA"
Dziewczyny z Powstania, Światło, którego nie widać oraz Złodziej pioruna to moje własne zakupy, które zrekompensowały mi brak ciekawych promocji na krakowskich Targach Książki. Doerr jest w tym cudownym wydaniu z twardą oprawą i obwolutą - wygląda dumnie i mam nadzieję, że treść mnie nie zawiedzie. Podaruj mi miłość oraz Tajemny ogień to egzemplarze finalne od wydawnictwa Otwartego, a Etat w chmurach to prezent od Karriby. Podobno ma mi się ta książka przydać... Zobaczymy :-) Póki co liczę na ciekawą lekturę i uporządkowanie swojej wiedzy na temat pracy stewardessy. 

Mimo że stosik nie jest szczególnie duży w porównaniu do poprzedniego miesiąca, to bardzo mnie cieszy. W ogóle muszę poważnie ograniczyć przygarnianie nowych książek do domu (aha, jasne), bo osiągnęłam już ten poziom zbieractwa, kiedy nie potrzebuję nowego regału na książki tylko większej podłogi. Nie mam już wolnej przestrzeni! 

A właśnie - jeśli bylibyście zainteresowani pomocą w odgracaniu mojej biblioteczki, to może znajdziecie coś ciekawego w moich ogłoszeniach na OLX-ie. Zapraszam TUTAJ.

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran