WRAP UP | Styczeń 2016

2/01/2016

[źródło]
Cześć! Zima na półmetku, sesja w pełni, a książki leżą i czekają na lepsze czasy. Na wiosnę i czytanie w parku. Bo, bądźmy szczerzy. Taka zima to wcale nie zima. Za oknem ciągle odwilż, deszcz i błoto. Dni, kiedy ulice pokryte były śniegiem policzyć można na palcach jednej ręki. W takim razie to ja chcę już wiosnę. I dużo, dużo słońca. I książek przeczytanych więcej niż te 5, 6 na miesiąc. Bo tyle właśnie w styczniu przeczytałam. A Wy?


Przeczytane w styczniu:
  1. Remigiusz Mróz - "Zaginięcie" ★★★★★★★☆☆☆
  2. Haruki Murakami - "Mężczyźni bez kobiet" ★★★★★★★☆☆☆
  3. Brandon Stanton - "Humans of New York" ★★★★★★★★☆☆
  4. Suzanne Young - "Kuracja samobójców" ★★★★★★☆☆☆☆
  5. Suzanne Young - "Rehabilitacja" ★★★★★☆☆☆☆☆
  6. E. Lockhart - "We were liars" ★★★★★★☆☆☆☆
Książka miesiąca: W styczniu poziom przeczytanych przeze mnie książek był wyrównany, jednak na wyróżnienie na pewno zasługuje album Ludzie Nowego Jorku, bo jest to nietypowa, ale absolutnie zachwycająca publikacja.
Rozczarowanie miesiąca: Bez wahania wskazałabym Kurację samobójców. Książka sama w sobie nie jest zła, ale jednak po tak dobrym pierwszym tomie spodziewałam się czegoś więcej.

Te sześć książek składa się w sumie na 1818 przeczytanych stron, czyli ok. 59 stron dziennie. To chyba mój standard, bo ta liczba zawsze oscyluje wokół 60 stron ;-)

Grudzień w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiFan page lubi aż 509 osób! To oznacza, że w styczniu do facebooka dołączyło ponad 60 osób, co z pewnością jest zasługą założonego przeze mnie kanału na YouTube;
https://instagram.com/madamewallflower/Instagram ma już 870 obserwatorów, czyli aż setka więcej niż miesiąc temu!;
https://twitter.com/MalaMiBLOGNa twitterze jest Was 271;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://ask.fm/zyciemiedzywierszami/Zapraszam również na aska, jeśli macie jakieś pytania :-) 
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAgWreszcie się odważyłam i założyłam własny kanał na YouTube. Znajdziecie tam dopiero trzy filmiki i wiem, że sporo jest jeszcze do poprawy (głównie mój stres ;), ale mam nadzieję, że nie ma tragedii. W każdym razie - zapraszam! 

Co jeszcze w styczniu? 

Zapraszam także na filmowe podsumowanie miesiąca:
https://www.youtube.com/watch?v=_uZe-jecXrs

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran