WRAP UP | Luty 2016

3/01/2016

 

Nie wiem jak to się dzieje, że im więcej wolnego czasu mam, tym mniej książek czytam. Rozleniwiam się wtedy tak okropnie, że najchętniej nie robiłabym nic, poza spaniem i jedzeniem. I właśnie dlatego potrzebuję ciągłego zajęcia, narzekania na brak czasu i dni wypełnionych obowiązkami. Wtedy łatwiej mi się zmotywować i w tych nielicznych wolnych chwilach sięgnąć po książkę lub obejrzeć film. W ogóle książka smakuje inaczej, gdy siadam do niej wieczorem po ciężkim dniu i wreszcie odpoczywam. Prawdopodobnie tak będzie to wyglądało przez najbliższe miesiące i sama nie wierzę, że to mówię, ale już nie mogę się doczekać. Może w końcu wróci mi nienasycona chęć czytania i wskoczę na swój dawny poziom. Chyba naprawdę potrzeba mi już tej wiosny, słońca i nowej energii, bo zima wyssała ze mnie całą chęć do działania.

 

Przeczytane w lutym: 
  1. Martyna Wojciechowska - "Przesunąć horyzont" ★★★★★★★★★★
  2. Rainbow Rowell - "Linia serc" ★★★★★★★☆☆☆
  3. John Steinbeck - "Myszy i ludzie" ★★★★★★★★★☆
  4. Stephen King - "Cmętarz Zwieżąt" ★★★★★★★☆☆☆
  5. Veronica Roth - "Zbuntowana" ★★★★★★★☆☆☆
Książka miesiąca: W lutym aż dwie książki wywarły na mnie OGROMNE wrażenie. Na początku miesiąca zachwyciło mnie Przesunąć horyzont Martyny Wojciechowskiej - rewelacyjna historia zdobycia Mont Everestu i wielokrotnego przekraczania własnych granic. Drugą książką, która pozostawiła mnie z wieloma myślami i utkwiła mi w głowie prawdopodobnie do końca życia są Myszy i ludzie Steinbecka. Kto nie czytał, musi to koniecznie zrobić i tyle.
Rozczarowanie miesiąca: -

Te sześć książek składa się w sumie na 1554 przeczytane strony, czyli ok. 54 stron dziennie.Nie jest to wielki wyczyn, ale w końcu lepsze to niż nic.

Luty w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiFan page lubi już 540 osób;
https://instagram.com/madamewallflower/Instagram ma już 950 obserwatorów - powoli zbliżamy się do tysiąca, WOW!;
https://twitter.com/MalaMiBLOGNa twitterze jest Was 275;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://ask.fm/zyciemiedzywierszami/Zapraszam również na aska, jeśli macie jakieś pytania :-) 
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAgPowyższe statystyki to jednak nic w porównaniu z kanałem na YouTube. Od założenia minęły ledwie dwa miesiące, pojawiły się tylko 3 filmy, a subskrybentów jest już 776! Naprawdę nie spodziewałam się takiej liczby w tak krótkim czasie, ale niesamowicie mnie to cieszy i pokazuje, że może to nie był taki głupi pomysł z tym kanałem i nie muszę się aż tak bardzo wstydzić... :-) Dziękuję!

O czym jeszcze pisałam w lutym?

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran