WRAP UP | Marzec 2016

4/05/2016


Marzec to kolejny już miesiąc, w którym nie udało mi się przeczytać tyle, ile bym chciała. Potrzebuję chyba lekcji organizacji wolnego czasu, bo naprawdę nie mam pojęcia na co go marnuję. Miniony miesiąc wcale nie był jakoś szczególnie intensywny, spokojnie więc mogłam przeczytać więcej. Znowu się nie udało. No trudno, może wyciągnę z tego jakąś lekcję na kwiecień. 

https://www.instagram.com/m_reads/

Przeczytane w marcu:
  1. Cassandra Clare - "Miasto popiołów" ★★★★★★★★☆☆
  2. Estelle Maskame - "Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?" ★★★★★★☆☆☆☆
  3. Leslye Walton - "Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender" ★★★★★★★★☆☆
  4. Paula Hawkins - "Dziewczyna z pociągu" ★★★★★★☆☆☆☆
Zaczęłam także czytać Panikę Lauren Oliver, jednak w marcu przeczytałam trochę mniej niż połowę, więc zaliczę ten tytuł do podsumowania kwietnia. 

Książka miesiąca: W marcu poziom czytanych książek był w miarę wyrównany, ale myślę, że na wyróżnienie zasługują dwa tytuły: Miasto popiołów, które sprawiło, że pokochałam uniwersum Nocnych Łowców oraz Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender. 
Rozczarowanie miesiąca: Trochę więcej spodziewałam się po Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?, ale nie jestem jakoś szczególnie rozczarowana tą książką.

Marzec w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiFan page lubią już 564 osoby!;
https://instagram.com/madamewallflower/Instagram ma już  1047 obserwatorów! Udało się, dobiliśmy do pierwszego tysiąca na wszystkich moich kanałach social media! Nie wiem jak Wam dziękować ♥ ;
https://twitter.com/MalaMiBLOGNa twitterze jest Was 277;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://ask.fm/zyciemiedzywierszami/Oraz na aska, jeśli macie jakieś pytania :-) 
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAgYouTube goni Instagram pod względem ilości subskrybentów! Jest tam Was aż 921, a to oznacza, że okrąglutki 1000 coraz bliżej! NIESAMOWITE ♥

O czym jeszcze pisałam w marcu?

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran