WRAP UP | CZERWIEC 2016 + VIDEO

7/02/2016


Czerwiec to przecież sesja, a wyszło jak zawsze, czyli przeczytałam troszkę więcej niż w innych miesiącach. Jak to jest, że kiedy powinnam czytać notatki to liczba przeczytanych w miesiącu książek się zwiększa? Wygląda na to, że uczyć to ja się nie lubię... A biorąc pod uwagę fakt, że w czerwcu dużo czasu spędziłam przed telewizorem oglądając EURO 2016 (jestem wielkim fanem piłki nożnej i nie oglądam tylko meczów naszej reprezentacji, a śledzę cały turniej) to wynik jest naprawdę niezły. Lipiec prawdopodobnie znów będzie nieco gorszy, bo zaczynam pracę, więc trochę pewnie upłynie zanim wdrożę się w nowy rytm dnia i jakoś sensownie zorganizuję sobie czas. Ale nie uprzedzajmy faktów, oto podsumowanie czerwca!

https://www.instagram.com/m_reads/

Przeczytane w czerwcu:
  1. Martyna Wojciechowska - „Etiopia. Ale czat!” ★★★★★★★☆☆☆
  2. Shaun Usher - „Listy niezapomniane. Tom II” [bez oceny]
  3. Karolina Wilczyńska - „Po nitce do szczęścia” ★★★★★☆☆☆☆☆
  4. Mia Sheridan - „Bez słów” ★★★★★★★☆☆☆
  5. Stephanie Perkins - „Ktoś mnie pokocha” ★★★★★★☆☆☆☆
  6. Gong Ji-young -  „Nasze szczęśliwe czasy” ★★★★★★★★☆☆
  7. Anna Gruszczyńska - „To nie jest dieta” [bez oceny]
W sumie przeczytałam 2442 strony, czyli ok. 81 stron dziennie.

Książka miesiąca: Każda z tych książek była na naprawdę niezłym poziomie, ale tytuł książki miesiąca przyznaję Naszym szczęśliwym czasom. Bo to literatura zupełnie inna od tego, co zwykle czytam, a przy tym naprawdę wartościowa.
Rozczarowanie miesiąca: Zawiodłam się odrobinę na Po nitce do szczęścia. Poprzednie tomy bardzo mi się podobały, ten niestety trochę odstaje poziomem.

Czerwiec w social media:

https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiStronę na Facebooku lubi 689 osób;
https://instagram.com/madamewallflower/Instagram ma aż 1626 obserwatorów ♥;
https://twitter.com/MalaMiBLOGNa twitterze jest Was 294;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://ask.fm/zyciemiedzywierszami/Oraz na aska, jeśli macie jakieś pytania :-) 
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAgNa YouTubie jest już aż 1647 osób!


Patrząc na archiwum, w czerwcu pojawiło się całkiem dużo postów - zaległe recenzje, quasi poradnik dla kobiet przed Euro, czytelnicze plany na wakacje, a także book haul z poprzedniego miesiąca. Sporo działo się również na kanale YouTube, który staram się rozkręcić. Pojawił się tam m.in. Inside Out Book Tag, druga recenzja (tym razem mówiłam do kamery o Ekspozycji) oraz video wersja TBR na wakacje.

NAPISANE W CZERWCU:
 Zapraszam również na podsumowanie miesiąca w formie video: 


A jak wam minął czerwiec? Mam nadzieję, że czytacie tyle, ile chcecie (w końcu są wakacje!), a liczba świetnych książek jest znacznie większa od gniotków. Co udało wam się przeczytać/kupić/dostać? Jaka była wasza lektura miesiąca, a co was rozczarowało? Jestem szalenie ciekawa czy to był dobry miesiąc, więc zapraszam do komentowania!

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran