BOOK HAUL | Lipiec 2016 + video

8/15/2016


Cześć! Mało mnie tu ostatnio, to jeden z niewielu okresów w moim życiu kiedy naprawdę przydałaby się dłuższa doba... Dzisiaj mam dla Was lekko spóźniony lipcowy stosik nowości. Enjoy!

2. JOJO MOYES - KIEDY ODSZEDŁEŚ
3. CECELIA AHERN - MIŁOŚĆ I KŁAMSTWA
4. KATJA MILLAY - MORZE SPOKOJU
5. STEPHANIE PERKINS - ANNA I POCAŁUNEK W PARYŻU
6. HARUKI MURAKAMI - NA POŁUDNIE OD GRANICY, NA ZACHÓD OD SŁOŃCA
7. WILLIAM GOULDING - LORD OF THE FLIES

Najnowsza powieść Emily Giffin to egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Otwarte. Recenzja jest już na blogu, możecie ją przeczytać klikając TUTAJ. Kiedy odszedłeś oraz Miłość i kłamstwa to z kolei książki otrzymane od księgarni internetowej Tania książka. Pierwsza z nich została już zrecenzowana, drugiej możecie spodziewać się w najbliższych dniach. Morze spokoju, Anna i pocałunek w Paryżu oraz Na południe od granicy, na zachód od słońca otrzymałam w ramach współpracy z księgarnią BookMaster, natomiast Lord of the flies, czyli nasz polski Władca much to prezent od chrzestnego - bardzo chciałam przeczytać tę książkę, a w Polsce nie mogę jej znaleźć!

Ale to nie wszystko! W ubiegłym miesiącu kupiłam także kilka prześlicznych zakładek. Zgredek i wieloryb to oczywiście dzieło Tojkoo, natomiast Snape, Harry i Daenerys to dobrze wszystkim znane zakładki magnetyczne od epikboxa. 


I co o tym myślicie? Widzicie tu coś dla siebie? Jakie książki zasiliły wasze biblioteczki w lipcu?

Jeśli macie ochotę to zerknijcie też na stosik w wersji video:

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran