WRAP UP | PAŹDZIERNIK 2016

10/31/2016


Tak jak przewidywałam, po dość udanym czytelniczo wrześniu potrzebny był mi lekki odpoczynek od książek. W październiku czytałam naprawdę niewiele, w połowie miesiąca dopadł mnie reading slump, z którego nawet Harry Potter mnie nie wyciągnął (!), a w dodatku zaczęłam ostatni, piąty rok studiów, więc musiałam na nowo złapać ten uczelniany rytm. Z tych i pewnie kilku innych powodów dzisiejsze podsumowanie jest skromne, ale dwie z czterech książek to spore grubaski, więc myślę, że mimo wszystko nie jest aż tak źle. W dodatku odwiedziła mnie Karriba, więc to z pewnością był udany miesiąc!

  1. Lisa De Jong - „Kiedy pada deszcz” ★★★★★★★☆☆☆
  2. Remigiusz Mróz - „Immunitet” ★★★★★★★★☆☆
  3. Sylvia Plath - „The bell jar” ★★★★★★★☆☆☆
  4. J.K. Rowling - „Harry Potter i Insygnia Śmierci” ★★★★★★★

Październik w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiStronę na Facebooku lubi 760 osób;
https://instagram.com/madamewallflower/  Instagram ma aż 2627! ♥;
https://twitter.com/MalaMiBLOG  Na twitterze jest Was 316;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAg 
Mimo że w tym miesiącu nie dodałam chyba żadnego filmu na swój kanał to kolejne osoby zdecydowały się go zasubskrybować. Jest Was już 2356! 


Co jeszcze pojawiło się w październiku na blogu?

  • Przede wszystkim zaległe recenzje książek, które przeczytałam jeszcze we wrześniu - Never, Never duetu pisarskiego Fisher-Hoover, które mnie odrobinę rozczarowało oraz dający do myślenia Nowy wspaniały świat Aldousa Huxleya.
  • Pisałam też o Trochę innym dzienniku, który zawiera 52 listy na każdy tydzień w roku. W poście znajdziecie również kilka zdjęć jak ta publikacja wygląda w środku, więc zapraszam do przejrzenia. 
  • Trzeci post nie jest mój, ale miałam swój udział przy jego tworzeniu. Na blogu Pyszne Buki znajdziecie Książki idealne na Halloween polecane przez kilku blogerów. W tym mnie, więc serdecznie zapraszam do przeczytania.
A co czytam teraz? Zabrałam się za Sputnik Sweetheart Murakamiego. Jest to stosunkowo krótka książka, którą planowałam skończyć jeszcze w tym miesiącu, ale niestety się nie udało. W takim razie będzie to pierwszy tytuł przeczytany przeze mnie w listopadzie.


A jak Wam udał się październik? Jeśli przeczytaliście coś godnego uwagi to koniecznie dajcie znać w komentarzach. Bo dobre książki warto polecać!

Podsumowanie na kanale:

 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran