WRAP UP: GRUDZIEŃ 2016

12/31/2016

Grudzień czytelniczo nie był najlepszy. Przez większą część miesiąca czytałam jedną książkę, bynajmniej nie dlatego, że była zła. Po prostu jakoś brakowało i chęci i czasu. Pozostałe trzy pochłonęłam właściwie dopiero w czasie przerwy świątecznej. O dziwo chęci wróciły i tempo czytania miałam naprawdę dobre.
Z uwagi na to, że jest to ostatni dzień roku powinnam go jakoś podsumować, ale o najlepszych i najgorszych książkach innym razem. Powiem tylko, że udało mi się zaliczyć wyzwanie Goodreads i przeczytałam w sumie 65 książek. 
A teraz zajmijmy się podsumowaniem grudnia!


  1. Harper Lee - „Zabić drozda” ★★★★★★★★☆☆
  2. Colleen Hoover - „Pułapka uczuć” ★★★★★★★☆☆
  3. Ewa Grzelakowska-Kostoglu - „Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu” ★★★★★★☆☆☆
  4. Remigiusz Mróz - „Przewieszenie” ★★★★★★★☆☆

Grudzień w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiStronę na Facebooku lubią 770 osoby;
https://instagram.com/madamewallflower/  Instagram ma aż 2984 obserwujących! ♥;
https://twitter.com/MalaMiBLOG  Na twitterze jest Was 325;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAg 
  Na Youtubie jest Was 2564 ♥Co jeszcze pojawiło się w grudniu na blogu?

  • U mnie działo się niewiele. Poza podlinkowanymi recenzjami pojawiła się zaległa opinia o książce Sylwii Mróz - Pejzaż bez kolców.
  • Ostatni z dodatkowych postów to opinia (ze zdjęciami!) na temat ilustrowanego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic. Rónież bardzo popularny wpis w grudniu. 
  • Ale, ale! To jeszcze nie koniec, bo poza tym, że mało czytałam i niewiele się udzielałam tutaj, miałam przyjemność gościnnie wystąpić na dwóch kanałach. Najpierw u Olgi z Wielkiego Buka w filmie BOOKTUBERZY polecają: Książki na święta. Kilka dni później u Cat Vloguje mówiłam o książce w zimowym klimacie. Jeśli jesteście ciekawi wyborów moich oraz innych Booktuberów to zapraszam do obejrzenia!

W związku z tym, że to ostatni dzień w roku życzę wam samych wspaniałości w 2017 roku. Oby był dobry prywatnie i zawodowo i żeby spełniło się w nim choć jedno wasze marzenie! A najlepiej oczywiście wszystkie ;) Tym, którzy dziś wychodzą życzę udanej zabawy sylwestrowej, a pozostającym w domu przyjemnego spędzenia wieczoru - może w towarzystwie jakieś naprawdę dobrej książki? Wszystkiego najlepszego!

PS Jak minął wam czytelniczy grudzień? 

Jakbyście mieli ochotę to podsumowanie jest też w formie video:

 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran