WRAP UP | Listopad 2016

12/03/2016


Listopad był pod względem czytelniczym odrobinę lepszy od października, jednak nadal nie są to ilości książek, które czytałam rok czy dwa lata temu. Spośród przeczytanych tytułów zdecydowanie najbardziej godna uwagi jest biografia Jerzego Kukuczki - coś dla miłośników wspinaczki wysokogórskiej, ale też dla ludzi, którzy chcą zrozumieć o co chodzi w tym sporcie i dlaczego tak bardzo uzależnia. Rozczarowaniem natomiast była książka Garance Doré. Love x Style x Life mimo przepięknej oprawy graficznej nie wnosi wiele do życia czytelnika. Pełna lista przeczytanych książek wraz z odnośnikami do recenzji znajduje się poniżej.

1. Haruki Murakami - „Sputnik Sweetheart” ★★★★★★☆☆☆
2. Paulina Wilk - „Lalki w ogniu” ★★★★★★☆☆☆
3. Karolina Wilczyńska - „Serce z bibuły” ★★★★★★☆☆☆
4. Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski - „Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście” ★★★★★★★★☆☆
5. Garance Doré - „Love x Style x Life” ★★★★★
6. Sylwia Mróz - „Pejzaż bez kolców”

Listopad w social media:
https://www.facebook.com/zyciemiedzywierszamiStronę na Facebooku lubią 762 osoby;
https://instagram.com/madamewallflower/  Instagram ma aż 2848 obserwujących! ♥;
https://twitter.com/MalaMiBLOG  Na twitterze jest Was 318;
Zapraszam także na snapchat (malamiblog), gdzie najczęściej pojawiają się informacje o nowościach na mojej półce, o tym co aktualnie czytam itp.
https://www.youtube.com/channel/UCyFfmsslV_3ALwMGrUYfYAg 
  Na Youtubie jest Was 2466 ♥Co jeszcze pojawiło się w listopadzie na blogu? 

  • Tylko dwa ponadprogramowe posty. Po pierwsze była to recenzja Szklanego klosza Sylvii Plath, którą możecie także obejrzeć w wersji video. Link znajdziecie w notce o tej książce.
  • Dodałam również BOOK HAUL z dwóch miesięcy. Postanowiłam nie robić ich cyklicznie, na koniec każdego miesiąca tylko wtedy, gdy uzbiera mi się ładny stosik nowych książek.
Jeśli chodzi o to, co czytam obecnie, to od trzech dni próbuję się zabrać za Zabić drozda Harper Lee, ale jakoś do tej pory nie miałam czasu porządnie przysiąść do czytania. Może przez weekend uda mi się trochę nadgonić, chociaż mam sporo spraw do ogarnięcia, więc może być różnie. Niemniej jednak z niecierpliwością czekam na tę lekturę, bo czuję, że będzie fantastyczna! 
A jak wam minał listopad? Przeczytaliście coś godnego uwagi?

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran