BOOK HAUL: GRUDZIEŃ I STYCZEŃ

1/28/2017


Jakiś czas temu na kanale mogliście obejrzeć całkiem spory stosik książek, które dotarły do mnie w czasie grudnia i stycznia. Spokojnie, normalnie aż tak źle to nie wygląda! Na swoje usprawiedliwienie mam święta i urodziny, więc sami rozumiecie, że trochę się tego uzbierało... Długo nie mogłam się zebrać, żeby ułożyć te książki w jakiś sensowny stos i zrobić im zdjęcie, dlatego do tej pory nie było tego posta. No, ale dzisiaj właśnie o tym ;-) Zapraszam do oglądania! Żeby łatwiej było to wszystko ogarnąć, książki podzieliłam na dwie kupki. 


1. Meik Wiking - „Hygge”
2. Ken Kesey - „Lot nad kukułczym gniazdem”
3. Nina George - „Lawendowy pokój”
4. Nina George - „Księżyc nad Bretanią”
5. Colleen Hoover - „November 9”
6. Margaret Mitchell - „Przeminęło z wiatrem”
7. Kristin Hannah - „Słowik”
8. Hanya Yanagihara - „Małe życie”

Hygge, November 9 oraz Słowik to trzy książki, które otrzymałam w ramach współpracy z księgarnią BookMaster. Przeminęło z wiatrem to urodzinowy prezent od Karriby, natomiast Lot nad kukułczym gniazdem i Małe życie znalazłam w tym roku pod choinką. Dwa ostatnie tytuły w tej części stosu to Lawendowy pokój i Księżyc nad Bretanią - obie książki otrzymałam od wydawnictwa Otwarte w ramach promocji najnowszej książki Niny George, o której powiem trochę niżej.


1. Cecelia Ahern - „Podarunek”
2. Katarzyna Tusk - „Elementarz stylu”
4. Sylvain Neuvel - „Śpiący giganci”
5. Silvia Zucca - „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach”
6. Jodi Picoult - „Bez mojej zgody”
7. N.K. Jemisin - „Piąta pora roku”

W grudniu wielu booktuberów otrzymało świąteczną paczkę od wydawnictwa Muza, w której znajdowała się większa część książek z tej części stosu. Tak więc za Podarunek, Elementarz stylu, Magię sprzątania w praktyce, Śpiących gigantów oraz Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach podziękowania należą się właśnie pracownikom tego wydawnictwa. W paczce znajdowała się jeszcze The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania, ale przeznaczyłam ją na rozdanie na swoim instagramie i znalazła już nowego właściciela. Bez mojej zgody to efekt wymiany na facebooku, a Piąta pora roku to tytuł, który dołączony był do listopadowego My Book Boxa

EBOOKI:

1. Nina George - „Księga snów”
2. Remigiusz Mróz - „Wotum nieufności”

Księga snów to właśnie powód, dla którego otrzymałam również dwie poprzednie książki tej autorki. Jej recenzja jest już na blogu, a książka do księgarń trafi 2 lutego. Wotum nieufności czyli najnowsza powieść Remigiusza Mroza to prezent od cioci, która często wyposaża mnie w książki elektroniczne.

Tak właśnie prezentują się nowości na moich półkach. Co o nich myślicie? 


BOOK HAUL NA KANALE:

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran