CZYTELNICZE PODSUMOWANIE | STYCZEŃ 2017

2/03/2017


Przyszedł czas na pierwsze podsumowanie czytelnicze w 2017 roku! Jak wam się zaczął ten nowy rok? Mnie udało się przeczytać 6 książek, co uważam za dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że styczeń to zaliczenia, egzaminy - jednym słowem sesja. Na szczęście wczoraj miałam ostatni egzamin i teraz do 20 lutego mogę już tylko czytać. I pisać magisterkę. 

Przeczytane w styczniu:

  1. Ken Kesey - „Lot nad kukułczym gniazdem” ★★★★☆
  2. Marie Kondo - „Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce” ★☆☆
  3. Nina George - „Księga snów” ★★★☆
  4. Abbi Glines - „Nie pozwól mi odejść”
  5. Remigiusz Mróz - „Behawiorysta” ★★★★☆
  6. Patrick Ness - „Siedem minut po północy” ★★★★☆
Jak widzicie styczeń był bardzo zróżnicowany, bo przeczytane książki załapały się prawie na pełną skalę ocen. Tytuły są podlinkowane do recenzji, więc jeśli macie ochotę to możecie się do nich przenieść jednym kliknięciem.

Co jeszcze pojawiło się w grudniu na blogu?

  • Przede wszystkim pojawiły się zaległe recenzje. Możecie już przeczytać moje opinie na temat grudniowych lektur czyli o Zabić drozda Harper Lee oraz o Przewieszeniu Remigiusza Mroza.
  • W związku z tym, że koniec starego roku i początek nowego to czas podsumowań pojawiły się posty dotyczące najlepszych książek jakie udało mi się przeczytać w 2016 roku - Best of 2016 oraz o tych, które mnie rozczarowały, czyli Książkowe rozczarowania 2016.
  • Ostatnia rzecz to BOOK HAUL i to całkiem spory jak na mnie. Znajduje się w nim wiele ciekawych tytułów, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji go zobaczyć to serdecznie zapraszam.
https://www.instagram.com/m_reads/
Instagram to ostatnio moje ulubione miejsce w internecie i to właśnie tam najczęściej pojawiają się aktualizacje dotyczące aktualnie czytanych książek, nowości na moich półkach i innych rzeczy związanych z książkami, więc jeśli jeszcze mnie nie obserwujecie to serdecznie zapraszam! Wystarczy kliknąć w zdjęcie powyżej :)

Jeśli chodzi o mój czytelniczy update to obecnie pochłaniam Słowika i chociaż książka jak na razie bardzo mi się podoba to po tak wielu zachwytach spodziewam się czegoś więcej. Ale jeszcze sporo przede mną, więc mam nadzieję, że i dla mnie okaże się tak niesamowitą lekturą jak dla większości.

A jak wam udał się pierwszy miesiąc roku pod względem czytelniczym? 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran