BOOK HAUL | STYCZEŃ I LUTY

3/15/2017


2. Justyna Kopinka - „Polska odwraca oczy” 
3. Sarah J. Maas - „Dwór cierni i róż” 
4. Abbi Glines - „Nie pozwól mi odejść” 
5. Andy Jones - „Dwoje do pary”
6. Brittainy C. Cherry - „Ogień, który ich spala” 
7. Ransom Riggs - „Osobliwy dom pani Peregrine”
8. Nina George - „Księga snów”
9. Remigiusz Mróz - „Behawiorysta” 
11. Michael Herr - „Depesze”

Pierwsze trzy tytuły to wynik moich zakupów w ciągu ostatnich miesięcy. Każdą z tych książek z jakichś powodów chciałam poznać, a dwie już są za mną i były to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Nie pozwól mi odejść to egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Pascal, jednak nie zachwyciła mnie ani ta książka, ani styl autorki, którą wiele osób uwielbia. Dwoje do pary to również książka do recenzji, tym razem od wydawnictwa Świat Książki. Dwa następne tytuły - Ogień, który ich spala oraz Osobliwy dom pani Peregrine to zdobycze z instagrama. Pierwszą książkę wygrałam na profilu @zaczytana.anielka, a drugą dostalam od przekochanej @magda.reads. Księgę snów już widzieliście przy okazji ostatniego book haulu w postaci elektronicznej, a ostatnio dotarła do mnie także wersja finalna. Behawiorysta, Depesze oraz biografia Davida Bowiego to książki otrzymane w ramach współpracy z księgarnią Tania Książka, a już ostatnia na liście książka - Spod zamarzniętych powiek to efekt współpracy z wydawnictwem Agora. Na szczęście zdecydowana większość (9/12) tych książek jest już przeczytana! 

EBOOKI:

Skorzystałam też z okazji i za niecałego funta na Amazonie kupiłam The Opportunist Tarryn Fisher, czyli nasze polskie Mimo moich win.

BOOK HAUL NA KANALE:


Tyle nowych tytułów dotarło do mnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a ja wczoraj kupiłam cztery kolejne. Naprawdę chciałabym, żeby wystarczyło mi życia na wszystkie książki świata. Jest tu coś, co szczególnie was zainteresowało?


 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran