PODSUMOWANIE KWIETNIA 2017

5/02/2017


W kwietniu odrobinę straciłam zapał do pisania nowych postów na bloga, dlatego większość przeczytanych książek nie doczekała się osobnych opinii. Już raczej się nie doczeka (z wyjątkiem Confess, które pojawi się na dnach), ale szukam inspiracji i motywacji by wrócić tu z przytupem, nowymi postami i pomysłami. Na razie jednak pewnie będzie tu stosunkowo cicho, bo widmo końca studiów, zaliczeń, egzaminów i obrony pracy magisterskiej jest coraz bliżej. Pogoda zresztą też nie daje kopa do działania... Ale! Sprawdźmy co tam działo się w kwietniu.

Przeczytane w kwietniu: 
1. Samantha Shannon - „Pieśń jutra” ★★★☆
2. Colleen Hoover - „Confess” ★★★★☆
3. Harlan Coben - „Już mnie nie oszukasz” ★★★☆
4. Brittainy C. Cherry - „Ogień, który ich spala” ★★
5. Susanna Kaysen - „Przerwana lekcja muzyki” ★★★☆
 
Jak widać kwiecień był dość wyrównany. Mimo oceny, którą przyznałam Confess wcale nie uważam jej za najlepszą książkę tego miesiąca. Natomiast Ogień, który ich spala rzeczywiście okazał się niewypałem z kiepskimi bohaterami i oklepaną fabułą. Cieszę się też, że w końcu sięgnęłam po swoją pierwszą książkę Harlana Cobena. Na pewno będę kontynuować przygodę z tym autorem. 

Co jeszcze pojawiło się w kwietniu na blogu?
  • A także wyniki konkursu, w którym do wygrania była Chata. Nagroda już znajduje się w rękach szczęśliwej zwyciężczyni.
Tak prezentował się mój kwiecień. W międzyczasie zaczęłam czytać także Trawers Remigiusza Mroza, ale skończyłam go dosłownie przed chwilą. Pojawi się zatem w podsumowaniu maja. A co ciekawego wam udało się przeczytać? 


You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran