Podsumowanie września

10/07/2017


Pierwszy tydzień października za nami, a ja nawet nie zauważyłam, że na blogu nie pojawiło się jeszcze podsumowanie września. Co prawda nie ma za bardzo o czym pisać, ale chyba i wy i ja przyzwyczailiśmy się już do tego zastoju, prawda? Ciągle próbuję to zmienić i ciągle wierzę, że mi się uda. Tymczasem mam dla was trzy wrześniowe książki.

Co czytałam we wrześniu?
  1. Milan Kundera - „Nieznośna lekkość bytu” ★★★★☆
  2. Haruki Murakami - „Zawód: powieściopisarz” ★★★
  3. Remigiusz Mróz - „Oskarżenie” ★★★★☆
Każda z trzech przeczytanych książek była dobra, choć gdybym miała wskazać najsłabszy tytuł, padłoby na Zawód: powieściopisarz. O tym, co mi się w tej książce nie do końca podobało, możecie przeczytać w mojej recenzji.

Październik to oczywiście miesiąc Krakowskich Targów Książki (swoją drogą, wybieracie się? Ja tak!), co wiąże się z wieloma zachęcającymi premierami. Ja przede wszystkim chciałabym nabyć: 

            


W związku z tym, że we wrześniu miałam trochę więcej wolnego czasu, pojawiło się kilka nowych filmików na moim kanale. Jeśli macie ochotę obejrzeć podsumowanie miesiąca lub dowiedzieć się co planuję czytać tej jesieni, to zapraszam tutaj. A co wy czytaliście we wrześniu i jakie macie plany na październik? 

You Might Also Like

0 komentarze

"Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności."
/Khalil Gibran