WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy (recenzje, patronaty, konkursy, etc.) z wyjątkiem wklejania banerów reklamowych - stawiam na minimalizm, a obwieszanie swojej strony reklamami nie pasuje do mojego poczucia estetycznego. Współpraca ze mną i moją stroną gwarantuje Państwu nie tylko reklamę danej książki lub innego wspólnie uzgodnionego przedmiotu, ale również rzetelność, szczerość i wysoką jakość publikowanych tekstów oraz miły i szybki kontakt. Ponadto prowadzę liczne social media, w tym instagram i youtube, które do tej pory zgromadziły kilka tysięcy stałych obserwatorów. 

Moje zasady:

  1. Recenzuję tylko te książki, które mnie interesują. Nie wybieram ich na siłę i nie gwarantuję przeczytania tych, których nie zamawiałam. 
  2. Oceniam zgodnie ze swoim sumieniem - jeśli jakaś książka mi się nie podobała, to tego nie ukrywam. Natomiast swoją opinię zawsze staram się rozsądnie uargumentować. Nie interesuje mnie współpraca z góry wymagająca ode mnie pozytywnej recenzji.
  3. Nie podejmuję się recenzowania poezji - uważam, że jest zbyt osobista, żeby ktokolwiek poza samym autorem miał prawo ją oceniać. 
Moje podejście do współpracy:

  1. Książki czytam od deski do deski, nawet jeśli mi się nie podobają. Wychodzę z założenia, że skoro sama coś wybrałam, to mam obowiązek wywiązania się ze współpracy.
  2. Staram się pisać swoje recenzje jak najlepiej - raczej nie popełniam błędów ortograficznych czy literówek.
  3. Staram się zawsze odpisywać na maile, informuję o otrzymaniu przesyłki oraz wysyłam linki do danej recenzji. Stały i szybki kontakt gwarantowany. 
  4. Poza blogiem publikuję również na portalu Lubimy czytać, a także wspominam o danej książce na youtubie, instagramie i facebooku. 
  5. Dotrzymuję terminów pod warunkiem, że zostały wcześniej wspólnie uzgodnione.
Szczegóły współpracy możemy ustalić indywidualnie.

W przypadku zainteresowania współpracą proszę o kontakt przez e-mail:

martaa.wlodarczyk@gmail.com